Курс «Редакції нової реальності - 2024»
Створений для того, щоб ваша редакція осучаснилася, стала конвергентною, навчилася працювати з різними типами контенту, зрозуміла краще потреби цільової аудиторії кожної з соцмереж. Цей курс для тих редакцій, які хочуть йти у ногу з часом, орієнтуватися в медіатрендах, відновлювати Україну у такий складний для нас час.
Курс зацікавить продюсерів, редакторів, журналістів, сценаристів, програмних директорів або співробітників програмної служби, які працюють в локальних чи регіональних телекомпаніях, радіостанціях та в онлайн-виданнях.
Ваша редакція може стати конвергентною за дуже короткий час. Що для цього необхідно? Приходьте до нас на курс «Редакції нової реальності», під час якого наші тренери розкажуть вам, як збудувати конвергентну редакцію з нуля, або, якщо ви вже почали цей процес, – як довести все до ідеалу. На курсі навчимо вас створювати контент для різних платформ – Facebook, Instagram, YouTube, Tik-Tok та інші, адже з однаковим контентом для усіх соцмереж багато підписників не матимеш. Якщо ви досі боїтеся штучного інтелекту, або ще не освоїли відповідні програми, то на нашому курсі ви навчитеся працювати з ШІ так, щоб він приносив користь і спрощував роботу редакції. Особливу увагу зосередимо на маркетингу, зокрема – як просувати ваш бренд у диджиталі. Поговоримо про органічне та платне просування, а також про те, як працювати з аналітикою ваших соцмереж і які цікаві цифри можна з неї витягнути.
Курс «Редакції нової реальності» від UMES розроблений так, щоб відповідати потребам та вимогам часу. Він складатиметься з офлайн та онлайн-модулів, упродовж усього курсу учасники працюватимуть над індивідуальними випускними проєктами.
Оксана Панасівська
Телевізійна продюсерка, медійна експертка, журналістка, сценаристка, медіатренерка.
Понад 7 років працювала генеральним продюсером телекомпанії «Новий канал», керуючи всім власним виробництвом «Нового», у тому числі сезонами «Гордості країни», «Фабрики зірок», «Підйому». Її наймасштабніший проєкт – 3-годинний прямий ефір концерту Пола Маккартні на Майдані Незалежності, який подивилося 13 млн телеглядачів. Оксана запускала праймове ток-шоу «Про життя» («Стосується кожного») на Інтері, та продюсувала зйомки телесеріалу «Справа ангела» (Сool production).
12 років працювала на Українському радіо, була тренеркою в «Інтерньюз-Нетворк», PR-директором у «Центрі медіареформ» DFID і ведучою «Медіаклубу».
З 2015 року - працює у Національній асоціації медіа. Нині - керівниця департаменту виробництва телевізійних проєктів асоціації, сценаристка серіалу "Сіра зона".
Наталія Беднарська
Диджитал-директорка Національної асоціації медіа.
Наталія 12 років працювала на телеканалі «Новий канал» холдингу StarLightMedia. Має більше 13 років досвіду в сфері digital media та інтернет-маркетингу. За попередній період роботи створювала різни digital-медіа проєкти, ефективно проводила різноманітні інтернет промо та рекламні кампанії, розробляла комплексні креативні рішення, вивела та довгий час утримувала ТОП-позиції сайтів «Нового каналу» в українських онлайн рейтингах в категорії «Телебачення».
Авторка крос-медійних інтерактивних проєктів для ТВ-програм «Фабрика зірок», «Хто зверху?», «Ревізор», «Супермодель по-українськи». Вперше в Україні організувала онлайн-трансляції із «Зіркового дому» під час проєкту «Фабрика зірок».
Зараз займається консультуванням, розвитком digital-середовища, налагодженням партнерства та запровадженням нових джерел монетизації регіональних ЗМІ, розвитком стратегій та рішень для стійкості digital-проєктів учасників НАМ.
Ольга Тищук
Павло Дубовий
Екс-креативний продюсер каналу «СТБ». Автор ідеї програми «Все буде смачно». Працює з проєктами «ДНК», «Один за всіх», «Майстер-шеф», «Неймовірна правда про зірок». Раніше – «Все буде добре», «Слідство ведуть екстрасенси», «Я соромлюся свого тіла», «Зважені та щасливі».
Катерина Гончарова
Катерина Гончарова - медіатренерка, має майже 20 років досвіду у різних медіа України та закордоном. Сьогодні вона - креативна продюсерка на телеканалі ICTV. Раніше працювала редакторкою і репортеркою відділу міжнародного мовлення телеканалу WDR (Кельн) і продюсеркою в представництві німецького суспільного телебачення ARD в Україні (ARD-Studio Kyiv), а також шеф-редакторкою на телеканалі «СТБ» та аналітиком на «Новому каналі».
Перший офлайн-модуль - 18, 19, 20 квітня.
Другий офлайн-модуль - 16,17, 18 травня .
Онлайни семінари щовівторка та щочетверга з 14:00 до 15:30 год.
Захист випускних проєктів -13 липня.
Реєстрація триває до 8 квітня.
Вартість навчання - безкоштовна.
Важливо: учасники самостійно оплачують проїзд та проживання під час офлайн-модулів у Києві.
Відбір учасників проходитиме в два етапи:
• за мотиваційним листом (після відбору за листом учасники допускаються до співбесіди);
• за короткою онлайн-співбесідою з учасниками, які пройшли перший етап відбору.